Amazon Hesabınız Neden Suspend Olur?

Amazon şirketi satış yapmak isteyen kullanıcılarına sonsuz büyüklükte bir trafik sağlarken aynı zamanda müşteriler tarafından sorun teşkil edebilecek olan güven problemini tamamen ortadan kaldırır. Amazon şirketi bu dengeyi sağlayabilmek için satıcı hesaplarını sıkı denetim altına alır ve koymuş olduğu yasalara uymadığını düşündüğü tüm hesapları güvenlik nedeni ile askıya alır. Yani bu hesaplar suspend olur. Suspend olan hesapların tekrardan satışa açılabilmesi için Amazon şirketi ile iletişime geçmek çözüm olsa da yasalara göre hareket edilmediği sürece kalıcı bir sonuç almak imkansızdır.
Amazon Suspend Desteği Nedir? Neler İçerir?

'Amazon Suspend Desteği' Hizmetimizde alanında başarlı, TR vs USA de tecrübeli gerçek avukatlar ile bürolarında görüşüp 1e1 amazon hesabınızı açıyoruz. Uzmanlık alanı olarak Amazon'da suspend olan hesaplara destek vermek üzere çalışmalar yapmış olan avukatlarımız tüm yasal süreçleri, savunma ve yazışmaları Amazon yasalarına uyarak sizler için adım adım yürütüyor.
Amazon Suspend Desteği Hizmetini Satın Aldığınızda İstenilecek Belgeler:


1- Hesap kapatılırken gelen suspend bildirimi.


2-Hesap sahibi kendi başına appeal denemelerinde bulunmuş ise başarısız appeal dilekçeleri ve bu appeal dilekçelerinin gerekçeli red bildirimleri.


3-Hesap sahibi appeallerinin reddi ile ilgili hesap sağlığı ekibinden destek almış ise aldığı destek konuşmalarında destek ekibinin sözlü olarak hangi noktalara dikkat çektiği.


4-Amazon Hesap şifre veya şifrelerinin paylaşmak istenilmemesi durumlarında anydesk v.b. Programlar ile müdahale rızası. Buda olmaz ise ofise veya arzu ettiğimiz yere randevu verip gerekli işlemleri gerçekleştireceğimizin rızası.


Example Curriculum

  First Section
Uygun gün
gün Kaydolduktan sonra

Hemen satın alın ve Amazon hesabınızı kurtarmaya başlayın.


$1,000

Amazon Suspend Desteği

Alanında uzman gerçek avukatlar ile suspend sorun çözümü.